شناسه خبر: 26100

لینک کوتاه صفحه

https://khorasan.dmsonnat.ir/?p=26100

امام جمعه اهل سنت خواف:
خدمت به علمای دین نعمتی است از جانب خداوند
مولوی خواجه صدرالدین احراری خطاب به حجت الاسلام والمسلمین جوانشیری گفت: خدمت خالصانه به جامعه روحانیت چه اهل تسنن و چه تشیع نعمتی است از جانب خداوند که به شما محول شده است و خود خدمت هم نعمت است و هر نعمتی نیز زوالی است و روزی این نعمت را از ما می گیرند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، مولوی خواجه صدرالدین احراری امام جمعه اهل سنت خواف در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین جوانشیری ضمن عرض خیر مقدم و تبریک عید سعید قربان و مسئولیت جدید ایشان گفت: شما آنقدر نام نیک در خواف گذاشتید که باعث مباهات همه می باشد. ان شالله در این مسئولیت هم مانند گذشته موفق و موید باشید.

وی افزود: خدمت خالصانه  به جامعه روحانیت چه اهل تسنن و چه  تشیع نعمتی است از جانب خداوند که به شما محول شده است و خود خدمت هم نعمت است و هر نعمتی نیز زوالی است و روزی این نعمت را از ما می گیرند.

وی گفت: شما در سمت گذشته خودتان خدمات دلسوزانه ای انجام داده اید و این باعث افتخار ماست و هم نام نیک به یادگار گذاشته اید هم آثار مادی و اعتبار.

ایشان در خاتمه ضمن تشکر از خدمات طولانی حجت الاسلام والمسلمین فرجام بیان داشت: وحدت عملی بیشتری در گذشته بین شهرستان خواف صورت می گرفته است و ما بر این باوریم که وحدت و اخوت  شعار سیاسی نیست بلکه شعور دینی است و ما می توانیم با وحدت و دوستی بهتر از قبل کینه و نقشه های دشمنان اسلام را از بین ببریم انشالله هرکجا کار و امری باشد برای پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب و مقام معظم رهبری در خدمت هستیم و آرزوی توفیق برای حضرتعالی در این سنگر را برای شما داریم.

فهرست