شناسه خبر: 25900

لینک کوتاه صفحه

https://khorasan.dmsonnat.ir/?p=25900

امام جماعت مسجد محمد رسول الله اهل سنت بجنورد:
شرکت در انتخابات وظیفه دینی و ملی ما همه افراد جامعه است
امام جماعت مسجد محمد رسول الله اهل سنت بجنورد گفت: شرکت در انتخابات وظیفه دینی و ملی همه افراد جامعه است که علما باید اهمیت آن را برای جوانان تبیین کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، بایرام آخوند دهش امام جماعت مسجد محمد رسول الله بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: شرکت و حضوری حماسی در انتخابات وظیفه همه مردم است و علما با استفاده از تریبون هایی که در اختیار دارند باید برای مردم در خصوص نقش این حماسه و تاثیر آن بر زندگی انسانها تبیین کنند.

آخوند دهش با بیان اینکه ملت ایران همواره با حضوری آگاهانه در عرصه انتخابات موجب شگفتی جهانیان شده اند، یادآور شد: حضور گسترده در انتخابات پیش رو ضمن افزایش اقتدار ایران، به معنای خنثی سازی تمامی توطئه های دشمن است که می کوشند تا با ایجاد ناامیدی در جامعه مشارکت مردم را در پای صندوق های رای پایین آورند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ سرنوشت‌ساز خواهد بود، خاطرنشان کرد: هم اکنون باید تمام ظرفیت های جامعه هم چون رسانه ها، گروه های سیاسی، روحانیت و بسیاری دیگر از اقشار جامعه برای مردم از اهمیت انتخابات و حضور حداکثری صحبت کنند تا بار دیگر همانند گذشته شاهد حماسه ای دوباره در ایران اسلامی باشیم.

فهرست