شناسه خبر: 25894

لینک کوتاه صفحه

https://khorasan.dmsonnat.ir/?p=25894

امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد:
شرکت و حضور در پای صندوق های رأی از اوجب واجبات است
امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد گفت: شرکت و حضور در پای صندوق های رأی از اوجب واجبات است که ملت ایران باید از جهت حفظ و گسترش آرمان های انقلاب شرکت بی نظیری در انتخابات پیش رو داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان امان دردی آخوند یزدانی امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما افزود: این انقلاب ما با خون هزاران شهید بیمه شده و ما باید با حضور تاریخی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در پای صندوق هایرأی باعث شادی روح شهیدان و امام شهیدان انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) شویم.

آخوندیزدانی تصریح کرد: استکبارجهانی و مزدورانش بعد از انقلاب اسلامی بیکار ننشستند و به هر نحوی سعی در ایجاد تفرقه و براندازی نظام برآمده اند. که الحمدالله به لطف خداوند و رهبری هوشمندانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، تمامی توطئه های دشمنان همچون گذشته در ۲۸ خرداد ماه سال جاری به خودشان خواهد برگشت و دامن خودشان را خواهد گرفت.

وی بیان داشت: کشور های به ظاهر مردم سالار؛ با داشتن امکانات و رسانه های دروغین در هر دوره از انتخابات این کشور، سعی می کنند مردم را به شرکت نکردن در انتخابات تشویق کنند، اما مردم بار دیگر با حضور شکوهمند خود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها با آرمان های شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری تجدید بعیت نموده و دشمنان را مأیوس می نمایند.

فهرست