امام جمعه اهل سنت مسجد النبی بجنورد:
شهید بهشتی مرد عمل در اجرای عدالت بود/قوه قضاییه با عزم راسخ با مفسدان اقتصادی مبارزه کند
امان دردی آخوند یزدانی، اظهارداشت: کارآمدی دستگاه قضائی به عنوان رکن مهم نظام، موجب افزایش اعتماد عمومی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، امان دردی آخوند یزدانی امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد در خطبه های آیین عبادی و سیاسی جمعه مورخ ۶/۴/۹۹ گفت: شهید بهشتی مرد عمل در اجرای عدالت و همچنین نماد جریان شناسی و قطب نمای انقلاب بود که در هر عصری، با معیار و میزان قرار دادن او، صحیح را از نادرست، مصلح را ازمفسد، مخلص را از فرصت طلب، می توان بازشناخت.

امان دردی آخوند یزدانی، اظهارداشت: کارآمدی دستگاه قضائی به عنوان رکن مهم نظام در مقام عمل، موجب افزایش اعتماد عمومی است و پس از انتصاب بجا و حکیمانه آیت الله رئیسی توسط رهبر معظم انقلاب به ریاست قوه قضائیه و عزم راسخ در مقابله قاطع با مفاسد اقتصادی، موجی از امید را در مردم زنده شده است.

آخوند یزدانی همچنین ضمن قدردانی از خدمات آیت الله رئیسی افزود: امروزه ما شاهد هستیم که ریاست دستگاه قضاء حتی با برخی از کارکنان قوه قضاییه که اختلاس نموده اند برخورد می کند و این دلسوز بودن حجت الاسلام والمسلمین رئیسی برای حفظ این کشور را می رساند.

خطیب جمعه مسجدالنبی بجنورد اضافه کرد: الحمدالله قوه قضاییه بعد از انتساب آیت الله رئیسی تحولات گسترده ای را به خود دید و این برای مردم امیدواری زیادی است و ما نیز خوشحال هستیم و از خداوند متعال برای ریاست دستگاه قضاء سلامتی و موفقیت را آرزومندیم.

فهرست